LISTA PRZYJĘTYCH 2018-2019

 Lista przyjętych
klasa: 1A humanistyczno - psychologiczna
II Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza
 

Bączkowska, Kinga
Białkowska, Julia
Chorchos, Julia
Cyrklewicz, Zuzanna Maria
Dębowski, Jędrzej
Gładysz, Paulina
Gutkowska, Anna
Jaroni, Martyna
Kaliniuk, Wiktoria
Kałuża, Michał
Kanigowska, Oliwia
Kęsikowski, Karol
Kmieć , Aleksandra
Kozłowski, Radosław
Leszmann, Adrianna
Maciąg, Marika
Michalak, Jakub
Michalak, Oliwia
Młodziejewska, Roksana
Nogalska, Karolina
Rakowska, Katarzyna
Sobczak, Izabela
Strzechmińska, Joanna
Szymańska, Martyna
Twaróg, Oliwia
Wieczorek, Filip
Wiśniewska, Alicja
Wyszyńska, Dominika

______________

Lista przyjętych
klasa: 1B humanistyczno - psychologiczna
II Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza

Bagińska, Wiktoria
Balla, Alicja
Caliński Eryk
Ciesielski, Aleksander
Cwyl, Mateusz
Domin, Julia
Doskocz, Natalia
Glewicz, Natalia
Jamoeżek, Kacper
Jasnoch, Martyna
Jaworska, Weronika
Kosińska, Paulina
Kosobucka, Magdalena
Lembryk, Natalia
Łatak, Wiktoria
Marciniak, Patrycja
Mesjasz, Klaudia
Michnicz , Paulina
Niżnik, Maya Paulina
Nowaczyk, Małgorzata
Popławska, Dominika
Rosińska, Kamila
Rutkowska, Natalia
Rybarkiewicz, Anita
Szpejenkowska, Sara
Świżek, Julia
Waliszewski, Szymon
Wojda, Martyna
Woleńska, Sabina
Żarska, Jagoda

_____________

Lista przyjętych
klasa: 1C politechniczna
II Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza

Bereda, Martyna
Bojanko, Adrian
Dybińska, Katarzyna
Frankiewicz, Przemysław
Garwolińska, Ewa
Gawrychowski, Kacper
Gebauer, Constance
Grzankowska, Julia
Grzejdak, Oliwia
Haratyk, Zofia
Hynda, Julia
Karczewski, Kacper
Konopacka, Aleksandra
Kowalik, Kamila Patrycja
Kubala, Sara
Kuczyński, Piotr
Nater, Patrycja
Ostapko, Michał
Pawlak, Tamara
Sadowski, Maciej
Spiczak-Brzeziński, Norbert
Stryczewski, Adrian
Surmacz, Aleksy
Swastek, Małgorzata
Szulc, Bruno
Walczak, Damian
Wiśniewska, Laura
Wiśniewski, Adrian

__________________

Lista przyjętych
klasa: 1D biologiczno - chemiczna
II Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza

Chojnacki, Gracjan
Ciechanowicz, Dobrosława
Ciesielska, Małgorzata
Czerniec, Karolina
Długosz, Nikola Maria
Dobrowolska, Marcela
Dziuba, Oskar
Firlinger, Oliwia
Gierlicz, Klaudia
Kozłowska, Izabela
Łata, Mateusz
Łopucka, Adrianna
Martsynkivska, Anna
Mazuruk, Dominika
Mnich, Aleksandra
Nowak, Martyna
Pałgan, Julia
Pasternak, Maja
Przybyłek Michał
Słabuszewski, Jakub
Sobolewska, Zuzanna
Szmidt, Wiktoria Dagmara
Wawrzyniak, Julia
Wilk, Emilia
Woźniak, Julia
Wywrot, Julia
Ziemiański, Gracjan
Żuchowska, Julia

__________________

Lista przyjętych
klasa: 1E humanistyczno - medialna
II Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza

Bryks, Nikola
Czekalski, Jakub
Czerwiński, Eryk
Dowhan, Milena
Figura, Julia
Gawrońska, Zuzanna
Graczyk, Amelia
Jasiński, Bartosz
Jędrzejewska, Daria
Kasprowicz, Klaudia
Kulwas, Aleksander
Lewandowski, Szymon
Łukaszczyk, Monika
Łukawski, Łukasz Jakub
Maj, Filip
Puławska, Julia
Raszkiewicz, Oliwier
Rudzionek, Alicja
Siadkowska, Julia
Stachowiak, Kinga
Stankiewicz, Alicja
Szymańska, Natalia
Świś, Emilia
Wojewódzka, Natalia Maria
Żukowska, Oliwia

 

___________________

Lista przyjętych
klasa: 1TI technik informatyk
Technikum Zawodowe Nr 2

Adamczak, Mateusz
Baweł, Dorian
Brodacki, Łukasz
Buchner, Piotr
Czajka, Katarzyna
Feliński, Piotr
Górnowski, Patryk
Gutkowska, Weronika
Iwanicki, Michał
Królicki, Michał
Kulczyński, Alan
Kwacz, Katarzyna
Lasocki, Paweł
Lewandowski, Daniel
Maszota, Szymon
Nowicki, Marcel Dawid
Paczos, Natalia
Pałczak, Bartosz
Puzyna, Dawid
Szczepanek, Gustaw
Tokarski, Michał
Wajdner, Mateusz
Warzocha, Mateusz
Wiciński, Mateusz
Wiśniewski, Jakub
Wojciechowski, Stanisław
Zagozdon, Bartosz
Zieliński, Jakub
2019  / 2019 - www.2lo.pl, szkola@2lo.pl, tel. 94 3523264, ul. 1 Maja 47, 78-100 Kołobrzeg,